Hakkımızda;

Çelik İnşaat, kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek güçlü birikimiyle başarılı projelere imza atmaktadır. Çağdaş ,modern ve sürdürülebilir yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen Çelik İnşaat, geleceğin yaşam alanlarını inşa etmektedir. Gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam alanları tasarlamaktadır.

Güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşayabileceğiniz yaşam alanları inşa eden Çelik İnşaat’ın başarısındaki en önemli etken; müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak benimsemesidir.

Edirne/Keşan merkezli başlayan projelerini, ülke çapında yeni yatırımlarla genişletmeyi hedefleyen Çelik İnşaat, kaliteli yaşamın simgesi olan yapılarla müşteri odaklı çözümler üretmektedir.


Vizyonumuz;

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek.

Kaliteli hizmet sunmak amacıyla her zaman sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmek.

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.


Misyonumuz;

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak.